Strefa Basenowa

Zapraszamy do relaksu w naszej strefie basenowej znajdującej się na terenie naszego kompleksu
Basen | Sauny | Jacuzzi 

Dla Gości Naszego Ośrodka przygotowaliśmy specjalną ofertę do korzytania ze strefy Basenowej która znajduję się na terenie naszego kompleksu ( Strefa basenowa znajduje się 50 m od recepcji OSW Limba, do strefy basenowej trzeba dojść przez podwórko )

W strefie basenowej znajduje się:

Basen o wymiarach 18 m długości i 6 m szerokości oraz 1,2 m głębokości 

 


 

Jacuzzi 8 osobowe 


 

Sauny:
SAUNA FINSKA
O wysokiej temperaturze (60-120 stopni), przy niskiej wilgotnosci. Doskonale dziala na skore, a trwajacy okolo 20 minut seans pozwala spalic 300-400 kcal.

SAUNA PAROWA
panuje w niej wilgotnosc rzedu 45% do 50% przy temperaturze 50oC do 65oC. Ten rodzaju sauny bardzo dobrze oczyszcza skore, a takze zmniejsza bole reumatyczne oraz dolegliwosci drog oddechowych.

SAUNA MOKRA
W saunie mokrej temperatura waha się w granicach 75 - 90 °C, a wilgotność powietrza nie przekracza 40%. Parę wodną wytwarza się okresowo poprzez polewanie kamieni wodą. Kąpiel w saunie mokrej nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

  


Komunikat dla osób korzystających z Basenu w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym LIMBA
Woda spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. Ostatnia ocena jakości wody dokonana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zakopanem - z dnia 23.03.2022 r.

Informujemy iż z Naszej Strefy Basenowej mogą korzystać tylko i wyłącznie Goście zameldowani w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Limba oraz Limba Grand Resort.


Tagi: #Ośrodek z basenem #Ośrodek z basenem Zakopane #Ośrodek z basenem Poronin #Ośrodek z basenem murzasichle #Ośrodek z basenem Małe Ciche